Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Araç Altı Görüntüleme Sistemi Fiyatları

araç altı görüntüleme sistemi fiyatları

Kamusal ve yoğun kitlesel alanlarda kullanılan araç altı görünüleme sistemi fiyatları hk. ön bilgilendirme

Araç Altı Gözetleme Sistemi, güvenlik uzmanlarının bir aracın alt kısmını trafik akışına büyük bir rahatsızlığa neden olmadan incelemeleri için hızlı ve etkili bir sistemdir. Binaların veya kritik altyapıların önemli giriş noktalarında konuşlandırılabilir. Araç altı görüntüleme sistem, aracın alt takımını görüntüleyen özel bir kamera ve görüntüleri izleme, kaydetme, saklama ve yönetmeyi sağlayan PC üzerinde koşan bir yazılımdan oluşmaktadır.

Araç altı görüntüleme sistemi fiyatları, sistemi oluşturan elemanların ne kadar detaylı görüntü ve yapay zekaya sahip risk tespit yazılımına sahip olduğuyla bağlantılıdır. Ne kadar komplex ve detaylı görüntüleme yakalanmak istendiğinde sistem o kadar gelişmiş olacaktır.

Sistem üzerinde bir Araç Plaka Tanıma Sistemi ile Araç Altı Gözetleme Sistemi entegrasyonu vardır.  Bir plaka kamerası ile alfabeleri, sayıları veya benzersiz karakterleri okuyan güçlü bir bilgisayarlı işlemciden güç alan yazılım bulunur. Sistemin yakalanan araç plakasını okuması sadece saniyeler sürer, böylece araç plaka numaralarını manuel olarak kaydetmek için personel bulundurmaya gerek kalmaz.

Araçaltı görüntüleme sisteminin yüksek çözünürlüklü renkli kameraları keskin görüntüler verir. Yüksek yoğunluklu LED taban  aydınlatması, aracın alt takımını aydınlatarak ayrıntıların gölgelerde kaybolmamasını sağlar. Rampanın uzunluğu boyunca uygun bir yere yerleştirilen kamera ünitesi lastik yuvaları ve diğer ayrıntıları yakalayacaktır. Kameranın odak uzaklığı, görüş alanı ve açısı, geçen araçların bir çukurdan izlenmesini simüle eder. Güvenlik personelinin renkli bir görüntüden siyah beyaz bir görüntüye geçmesini engellemek için IR (infrared) aydınlatmada kullanılabilir.