Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Kablosuz Kamera Sistemleri Ankara

Bir kablosuz Kamera sistemi kurulurken bazı sorulara cevap vermeniz gerekir. Hangi sistemi alacağınız bu soruların cevaplarına bağlıdır.

1.      Güvenlik Kameralarını nereye montajlamayı düşünüyorum? ( iç ortam, dış ortam)

2.      Konum ne tür bir bağlantıya müsait?

3.      Wifi güvenlik kamerası yıllarca aynı yerde mi kalacak yoksa yer değiştirmek gerekecek mi?

4.      Gözetleme yapılacak alan kaç metrekare?

5.      Genel izleme hedeflerim neresi? ( Giriş, çıkış noktaları? tanımlama?)

6.      Görüntüler ne kadar süre saklanması gerekli?

7.      Bağlantı hızı, Bant genişliği ve kayıt aktarım hızı, teknik donanımları yeterlimi?

8.      Ayrılan Bütçe ne kadar?

Kablosuz Kameraların artık kullanım alanları içerisinde, Ankara ilinde otoparklar, inşaat alanları, Hasta izleme ortamları, Mağazalar, apartman siteleri, her türlü villa ve dış ortam alanları sayabiliriz.

Güvenlik kameralarının türleri olarakta; Dome Kameralar, bullet kameralar, 4K Kameraları ve Mini kameraları sayabiliriz. Dome Kameraları evlerimizde iç ortamlar için, Bullet kameraları izlenildiği yerin dikkatini çekmek için kullanıyoruz. 4K kameraları ise UHD görüntü kalitesinde 8MB çözünürlükte net görüntüler elde etmek için kullanmaktayız. Mini kameralar ise ucuz , hafif ve mobil oldukları için çok tutulmakta.

Depolama alanının kullanım şartlarına göre seçilmesi çok önemlidir. Örneğin bir mağazada kameranın içine mikro ram yardımıyla kayıt yapan bir kamera kullanamazsınız. Bu hiç güvenli olmaz. Bulut teknolojisine kayıt yapması, sizin ve mağazaya gelen müşterilerinizin güvenliği için önem arzeder. 

Kablosuz Kamera Sistemleri Ankara da bulunan İnterno Güvenlik tarafından en uygun ve kaliteli ürünler tarafından yapılmaktadır.