Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Ofis Kamera Sistemi

Güvenlik, izinsiz girenleri ve olası hırsızları caydırmak ve işletmelerin başarılı bir şekilde çalışması için çok önemli olan değerli ekipmanları korumak için zorunlu olmaktadır.

Kameralar, sensörler ve gece görüşü içeren sağlam bir kamera kurulumu, güvenlik ekiplerinin üzerindeki baskıyı azaltabilir ve mesai saatleri dışında işletme sahiplerine ofis kamera sisteminizi gönül rahatlığı ile takip edebilmenize imkan sağlayacaktır. Neyse ki kamera sistemi için Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisi, mobil bağlantı, uygulamalar ve bulut teknolojilerinin ortaya çıkışı, güvenlik sistemlerini kökten değiştirdi ve çok kameralı  ve şirket içi sistemler kurmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırmaktadır.

Kamera sistemi için olasılıklar sonsuzdur, bulut veya yerel ortama depolama, özelleştirilebilir veya otomatik uyarılar ve alarmlar, akıllı telefonlar ve tablet bağlantısı, kablolu veya kablosuz sistemler, lokal veya şebeke seçenekleri, video kayıtlarını yakalama, kameralarda gece görüşü, yüksek kalitede ses dinleme yeteneği gerçek zamanlı olarak kullanılabilir ve ofis kamera sistemi kurulacak işletmenizin gereksinimlerine göre uyarlanabilmektedir.

Ofis Kamera Sistemi ucuz güvenlik kamera sistemleri fiyatları için Ankara'da İnterno firması ile iletişime geçin