Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Ip Kamera Güvenlik Sistemleri

IP kamera güvenlik sistemleri

işletme ve kurumlarda yeni endüstri standardıdır. Daha önce kullanılan Analog ve geçiş ürünleri hibrit sistemlerden sonra geliştirilen bu sistemler müşteri ihtiyaçlarını karşılamada rakipsizdir. Mobil cihazlardan uzaktan görüntüleme, üstün görüntü kalitesi, genişlemeye ve geliştirmeye uygunluk, esnek depolama seçenekleri gibi son teknoloji işlemlerde rakipsiz olarak kabul edilmektedir.

Bu sistemler CAT5/6/7 Ethernet kablosu üzerinden çalışır. Genellikle koaksiyel kablo üzerinden çalışan HD CCTV sistemleriyle karşılaştırılımaktadır. Bunlar Ethernet Üzerinden Güç (PoE) alabilen kamera sistemleridir çünkü hem güç hem de video için yalnızca bir kabloya ihtiyaç duymaktadırlar.

İnternodaki IP kamera güvenlik sistemleri ve diğer sistemler, ücretsiz destek içermektedir. Bu PoE ip kamera sistemleriyle geleneksel kurulum maliyetlerinden kurtulabilir ve tasarruf edebileceksiniz. Bugünlerde piyasada çok sayıda PoE kamera var. Birçoğunu denedikten sonra, test ettiğimiz en iyilerini siz değerli müşterilerimizle buluşturduk. Evinizi veya işinizi korumak için bir PoE ip kamera sistemi satın alıyorsanız,  özellikleri, maliyeti, resim kalitesi, kurulum ve kullanım kolaylığı ve video depolama açısından en iyisi olmalıdır. Tüm bunlara düşük maliyetlerle ulaşabilir ve işletmenize değer katabilirsiniz.

IP Kamera Güvenlik Sistemleri kamera güvenlik sistemleri fiyatları için Ankara'da İnterno en iyi seçim.