Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Ip Kamera Kurulumu

İşyerindeki IP kamera kurulumu ve kameralar, insanları korumak, çalışan güvenliğini artırmak ve suçu önlemek, tespit etmek ve bildirmek için hayati ve olağandır. Güvenlik kamerası CCTV sistemleri, çeşitli görüntü çözünürlüklerinde, entegrasyon yeteneklerinde ve uygulamalarda mevcuttur. İç mekan, dış mekan ve araba plaka kameralarının (ANPR) tümü performans ve özellikler açısından farklıdır. Örneğin kameralarınızın pan, tilt, zoom, gündüz ve gece koşullarında çalışması gerekiyor olmalıdır.

Akıllı güvenlik kamera sistemleri, suç ve kötülüğün video kanıtlarını sağlayacak ve güvenlik sisteminizin savunmasız olduğu yerleri vurgulayacaktır. Ayrıca, olayları kaydetmek, sigortacıları tatmin etmek ve buna göre kovuşturma yapmanızı sağlamak için fiziksel kanıt sağlamaktadır.

CCTV sistemleri IP kamera kurulumu karmaşık bir işlemdir. 7/24 tam kapsama alanı sunan işleyen bir CCTV sistemi, farklı ve uyumlu kameralardan oluşan bir ağ, veri depolama, kablolama ve güç gerektirmektedir. Bir Ağ Video Kaydedici (NVR), verileri sabit sürücüye kaydedecek ve depolayacak ve canlı ve kayıtlı görüntüleme için bilgisayarınıza, mobil cihazınıza veya izleme merkezinize veri iletecektir. NVR'ler modern IP kamera çıkışını işleme kapasitesine sahiptir ancak kabul edilebilir Ethernet Üzerinden Güç dahilinde büyük miktarda veriyi aktarmak için yükseltilmiş CAT 5 veya CAT 6 kabloları gerektirir. Son olarak, sabit disk depolama biriminin kaydetmeniz, saklamanız ve almanız gereken bit hızı, çözünürlük ve çekim ile başa çıkabilmesi gerektirmektedir.
IP Kamera Kurulumu ip kamera kayıt sislemleri için en doğru adres Ankara'da İnterno Güvenlik.