Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Wireless Kamera Sistemi

Evinizin ve işyerinizin güvenliğini sağlamak sandığınızdan zor değil. Bunun en kolay yollarından biriside Wireless Kamera Sistemidir. Bu sayede çirkin kablo kanallarından kurtulmuş olursunuz. Daha geniş bir bölgeden güvenliğinizi sağlama şansınız olur. Bunların yerlerini değiştirme esnekliği ise sizi mutlu edecektir. Kalite ve netliği kaybetmeden , ev ve işyerinize ait duvarları delmeden bu kamera sistemini rahatça kurmanız mümkün.

Doksanlı yılların başında;  noktadan noktaya kablosuz bağlantı mümkün olabilirken, artık cihazların bile birbiriyle bağlantı yapabilir bir duruma geldi. Günümüzde kablosuz kamera sistemleri farklı şekil ve boyutlarda çeşitli uygulamalarda kullanılmakta. Ofisler, kafelerden sonra otoparklar, limanlar hatta orman kulelerinde bile artık bu sistem kullanılmakta. Dış ortamın olumsuz şartlarına dayanıklı ve termal ısıya duyarlı yada kızılötesi teknolojileri sayesinde gece bile net görüntü elde edebilmekteler.

Gizli kameraların kullanılması yasak olmasına karşın; casus mini kameralar wireless bağlantı ile haberleşmekteler. Mobil bu kameraların kullanılması suç teşkil eden bazı durumların aydınlatılması içinde kullanılıyor. Minik depolama üniteleri sayesinde her türlü görüntüye ulaşmanız artık mümkün.

Tatilde iken komşularınızdan evinize bakar olmasını istemeniz artık geçmişte kaldı. Anında internet üzerinden yada bulut bağlantısı ile cep telefonunuzdan anında evinizin kamera kaydına bakmanız artık imkansız değil. Bu hızlı teknolojiye ayak uydurmak artık kaçınılmaz. Hatta iki yönlü sesli özellikli kameralar sayesinde; evinizin kapısına gelen kişilerle dünyanın herhangi bir yerindeyken birebir konuşmanız mümkün.

Tüm bu teknolojik gelişmeleri birebir takip eden İnterno Mühendislik ile bilgi alışverişi yapmanız mümkün. 
Dünyanın bu hızlı wireless teknoloji hızını yakalayabilmeniz için sizleride İnterno'ya bekliyoruz. 

Wireless Kamera Sistemi için en ucuz ve en uygun fiyatlar Ankara ilinde İnterno Güvenlikte