Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Kablosuz Ip Kamera Sistemleri

CCTV Interno

kablosuz IP kamera sistemleri

, kablolu güvenlik kameralarının sunduğu yüksek standardı korurken, video kablosu çalıştırmadan gücün bulunduğu herhangi bir yere kurulum özgürlüğü sağlar. Bu WiFi güvenlik kameraları, bir duvar güç adaptörü kullanılarak sağlanacak 12V DC güç gerektirir ve video kablosuz olarak iletilmektedir. 

Kablosuz IP Kamera sistemi, analog kamera teknolojisine kıyasla güvenlik sektöründe mevcut olan en iyi kablosuz güvenlik kameralar olmaktadır. IP tabanlı kablosuz kameralar kullanmanın en dikkate değer avantajları, engeller yoluyla sinyal penetrasyonu, sinyal şifreleme ve diğer 2,4 GHz cihazlardan gelen parazitlere karşı dirençtir. HD kablosuz IP kameralarımız, ev ağınıza bağlanarak ve akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı kullanarak uzaktan görüntülemenizi ve kontrol etmenizi sağlayarak size en basit şekilde en üst düzeyde güvenlik sağlamaktadır. 

Bir bilgisayara / NVR'ye veya doğrudan bir microSD karta (dahil değildir) sürekli kayıt veya programlı veya hareketle etkinleştirilen kayıt gibi çeşitli kayıt seçeneklerine sahip olabilirsiniz. İç mekan kablosuz kameralarında ayrıca yerleşik bir mikrofon, iki yönlü çift yönlü ses ve Pan Tilt Zoom bulunur. Güvenlik sisteminizi sürekli olarak izlemek için zamanınız veya kaynaklarınız yoksa, kablosuz IP kameralarımız size doğrudan akıllı telefonunuza veya tabletinize anlık bildirimler veya e-posta uyarıları gönderebilmektedir.

Kablosuz IP Kamera Sistemi  ev için güvenlik kamerası fiyatları için Ankara'da İnterno en iyi firma.