Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Dükkan Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri, evinizi veya işinizi güvence altına almanın önemli bir parçası olmaktadır. Bu sistemler, kablosuz ev güvenlik kameralarından, ilk sorun belirtisinde kolluk kuvvetlerine haber veren karmaşık alarm sistemlerine sahip cctv sistemlerine kadar değişebilir.

Dükkan kamera sistemleri

varlığı, olası hırsızlar için caydırıcı olabilirken, gizli kameralar gizlice koruma sağlayabilmektedir.

Vermeniz gereken ilk kararlardan biri, kablosuz veya kablolu bir güvenlik kamerası sisteminden hangisine ihtiyacınız olduğudur. Doğru cevap muhtemelen kameraları ve bileşenleri nereye yerleştirmeyi düşündüğünüze ve konuma bağlı olmaktadır. Delik delme ve kablo geçirme lüksünüz varsa, pillerle uğraşmak zorunda kalmadığınızı takdir edeceksiniz ve kablolu bir sisteme bakmak düşünülebilir. Öte yandan, kabloları çekmek mümkün değilse, Wi-Fi ve kablosuz kameraların sunduğu çok yönlülüğü tercih edebilirsiniz. Tüm bu hususlar, nihayetinde seçeceğiniz dükkan kamera sistemleri etkilemektedir. Örneğin, uzun süreler boyunca yüksek tanımlı gözetim videosu çekmeniz gerekiyorsa, bant genişliği dikkate alınması gereken bir husus olmaktadır.

Dükkanınızda olmadığınızda çalışanlarınızın neler yaptığını görmek istiyorsanız, CCTV kamera sistemine bağlı bir gizli kamera en iyi seçim olabilmektedir. Ancak burada önemli olan kişisel haklara dikkat edilerek yapılacak bir kamera planlaması daha sonra oluşabilecek problemlerin oluşmamasını sağlayacaktır.

Dükkan Kamera Sistemleri fiyatları zannedildiği gibi yüksek maliyetler olmadan dükkanınıza kurulabilmekte ve işletilebilmetedir.