Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Dome Kamera Sistemleri

Dome kameralar Bullet kameralara göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedenlerinin başında kamera bakış açısının dome kameralarda dıştan müdahale zorluğudur. İkinci en önemli özelliği mimari açıdan estetik görünmeleridir.

Dome Kameralar diğer kameralara göre kubbe şeklindeki kübik camlarından dolayı diğerlerinden hemen ayrılırlar. İç ve dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilirler. Saldırılara karşı cam kubbelerinin sağlam olmasından dolayı günümüzde çok tercih edilmektedir. Çekiç ve benzeri ürünlerle müdahalelerde IK standartları ölçüsünde dayanabilmektedirler. Ayrıca IP standartlarında dış ortama dayanıklı modelleri vardır. Lensleri otomatik ve üzerinde geldiğinden daha modern görünmektedirler. 360 derece hareket edebilen lensleri sayesinde esnek bir görüntü elde ederler. Ekstra bir malzeme ve işçilik gerektirmeden izleme açınızı değiştirebilirsiniz.

Bunun yanında 30 metreyi geçen dış ortamlarda yeterli mercek desteği olmadığından dezavantajlıdır. Pan Til zoom (PTZ) dome kamera tipleride mevcuttur.

Dome Kamera Sistemleri yardımıyla evinizde ve işyerinizde can ve mal güvenliğinizi koruyabilirsiniz