Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Kablosuz Kamera Güvenlik Sistemleri

Kablosuz Güvenlik Kamera sistemi kurulumu planlaması yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konu kamera kaydı istenen yapının wireless haberleşmesine uygun olup olmadığının tespitidir. Güvenlik kameralarının kullanılacağı yapının içinde haberleşecek cihazların birbirini görebiliyor olması yada arada az engel olması şartı aranmaktadır. Haberleşen Kamera ve kayıt cihazları yada haberleşmeyi sağlayan yönlendirme cihazları arasında ne kadar az engel varsa o kadar kesintisiz ve pırıl pırıl bir görüntü kaydedebilirsiniz. Kablolu güvenlik kameralarının , kablosuz güvenlik kameralarına göre daha stabil ve kesintisiz veri aktarmasından dolayı; sistemin buna göre dizayn edilmesi önemlidir.

Kablosuz sistem pratiktir. İşçiliği çok daha azdır. Ayrıca kısa sürede montajı tamamlanabilir. Örneğin kamera kayıt yapacağınız yer kiralık bir yapı ise kablosuz Güvenlik sistemi sizin için idealdir. Hiç delik delmeden, duvar kırmadan , kablolamaya para vermeden bu çözümü kullanmanız size iş ve maliyet tasarrufu sağlayacaktır.

Kablosuz bağlantı sırasında, eğer etrafınızda dolaylı veya dolaysız çalışan sinyal bozucu ürünler var ise (örnek Jammer, baz istasyonu, mikrodalga, accesspoint vb) Kablolu bir iletişim sizin için daha uygun bir çözüm olacaktır. Kalın ve birden fazla duvar engelleri, metal kafesler sizin yeterli kablosuz bağlantı yapmanızı  engelleyen faktörlerdir.

Bu konuda Ankarada İnterno Mühendislikten profesyonel yardım alabilirsiniz. Sinyal gücü ölçümleri ve keşiflerde yapılan testlerle;  size en uygun ürün tavsiyeleri  verilecektir.

Kablosuz Kamera Güvenlik Sistemleri keşiflerinde size yeterli desteği sadece İnterno Mühendislik verebilir