Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Bakıcı Kamera Sistemi

Ailemize ne kadar önem verdiğimiz tartışılmaz bir konudur. Aile bireylerinin devamlı gözetim altında tutulması içinde Bakıcı kamera sistemleri büyük yararlılıklar göstermektedir. Aile bireylerinizi  uzaktan izlemek için bu sistemlerin artık evde kurulması gayet kolay ve pratik. Sizin izleme ihtiyaçlarınıza göre, bu sistemleri seçmeniz mümkün. Eğer yetişkin bir birey için ev içerisinde izlenecek ise bir izleme telsizi yeterli olacaktır. Eğer yine evde bir bakıcı var ve ev ortamında izleme yapılacak ise çocuk veya bebek için bebek monitörü kullanıla bilinir. Ev dışında birileri bakıcıyı yada aile bireylerini takip edecek ise o zaman bakıcı kamera sistemi gereklidir.

 

Bunun spy yani casus kameralarla yapılması kanuni değildir. Ancak bakılan Bireyler sizlerin en değerli varlığınız olduğu için bu seçeneği bazen kullanma durumda kalan aileler var. Bu seçeneği bazı suç teşkil edilecek durumlar dışında kullanılmasını bizlerde tavsiye etmiyoruz. Gelelim diğer Bakıcı kamera sistemlerine; sevdiklerinizin yataktan kalktığını hareket sensörleri veya harekete duyarlı kameralar ile bilgilenme şansınız var. İzleme sensörlerinin çalışma prensibinde tetik alındığında hemen alarm sesi çalmaz. ilk olarak ışık yanıp söner. Bunun sebebi kişiyi rahatsız etmemektir. Onun bu ses yüzünden korkarak düşebilme riski vardır. Işık yanıp sönmesinden 20 saniye sonra önce hafif sonra artan bir alarm sesi duyulur. 

Otizm li veya özel bakıma muhtaç hastalar için geliştirilmiş gps li iki yönlü ses alıp verebilen cihazlarda mevcut.

Evinizde kurulmuş yada kurulacak olan kamera sistemi de bakıcı kamera sistemi için bir çözümdür. Bakılan bireyin yaşam alanlarını gören kamera sistemi ile onu rahatça izleyebilirsiniz. Bu sistemin gece görüşlü, hareket sensörlü, iki yönlü ses gönderimi yapabilen, 7/24 kayıt tutulan, uzaktan izlenebilen olması değerlidir. Bunu bakıcının da bilmesi onun işine sarılmasına yardımcı olur. 

İlk söylediğimiz gibi her evin her bakılan bireyin kamera sistem ihtiyacı farklılık gösterir. Bu mekan veya bireye göre de değişir. Profesyonel destek almanız için telefonlarınızı bekliyoruz.
Bakıcı Kamera Sistemi sayesinde yaşlı bireylerinizi bebek veya çocuklarınızı yada evcil hayvanınızı izleyebileceğiniz bir kamera sistemidir