Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Mağaza Kamera Sistemleri

İnterno Güvenlik firması olarak mağazalarda en iyi ürünleri araştırmaya, test etmeye ve önermeye çalışmaktayız. İşletmenizde çok sayıda kör nokta bulunan büyük bir mağaza veya depo varsa, güvenlik kamera sistemi hem iç hem de dış mekanları izlemek için mükemmeldir. İhtiyaçlarınıza bağlı kayıt kanalı ile daha geniş bir alanı izlemek için yüksek çözünürlüklü ve infrared gece görüşüne sahip güvenlik kameraları eklenebilmektedir. 

En iyi 

mağaza kamera sistemleri

 araştırılırken size video kalitesi, dayanıklılık ve işlevsellik arasında bir denge sağlamanız önerilir. Bazı sistemler kablolu bağlantı gerektirirken, bazı durumlarda kablosuz bağlantı kullanılabilmektedir. Birçok kamera sistemi, mümkün olduğunca fazla ayrıntı yakalamak için 1080p HD ve hatta 4K UHD olarak kayıt yapar. 7/24 kayıt istiyorsanız, loş, karanlık ve hatta zifiri karanlık ortamlarda kayıt için dahili kızılötesi aydınlatmaya veya entegre spot ışıklarına sahip bir sistem seçmek en iyisidir. İlgilendiğiniz sistemin iç mekan, dış mekan veya karma ortam kullanımı için derecelendirilip derecelendirilmediğini kontrol etmek de önemli olmaktadır.

Küçük işletmeniz ister şehir merkezinde olsun, ister bodrum katında bir atölye olsun, ihtiyaçlarınız için planlanmış bir mağaza kamera sistemi kurabilirsiniz. Değerli ürünlerinizi korumak, herhangi bir hırsızlık durumunda eşkale ulaşmak ve çalışanlarınızın performansını daha doğru değerlendirebilmek için ip teknolojili bir mağaza kamera sistemini önermekteyiz. 

Mağaza Kamera Sistemleri bina güvenlik kamera sistemleri ankara için İnteno en iyi hizmet veren firma.