Proje & Keşif & Teklif İçin ;

 • 0312 425 27 47
 • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Güvenlik Kamera Servisi

 • CCTV Güvenlik Kamera Servis Hizmetlerimiz
  İnterno olarak biz ankara güvenlik sistemleri firmaları arasında müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla, bünyemizde oluşturduğumuz güvenlik kamera servis ve kurulum departmanımız ile müşterilerimize hızlı, kalieli ve sürekli servis hizmetimizi sunmayı hedefliyoruz. Her tip ip kamera kayıt, sesli kamera sistemi, cctv güvenlik sistemleri, ip kamera ankara ilinde yaşanabilecek her tür sorun durumunda İnterno servis merkezimizden özel eğitimli ve deneyimli uzman teknikerlerimiz, tam ekipman desteğiyle 7/24 güvenlik kamera servisi hizmetleri sunmaktayız.

  Servis teknikerlerimiz araçlarında bulunan yedek parça, alet ve takımları ile bakım onarım işlemlerini kısa bir sürede yapmak hedefiyle hizmet vermektedir.

  Genel olarak teknik parametreler hakkında detaylı araştırma çalışmaları yapmak, hem kullanıcı hemde güvenlik kamera servisi hizmeti sunan firmamız açısından kolaylıklar sağlamaktadır. Gerekliliklere göre ihtiyaçları belirlemek ve sistemde öngörülen teknik detayları sağlamak önemlidir. Bir olay durumunda sistemdeki kayıtlar, yetkili mercilerce kullanılabilecek sistem güvenliğine ve görüntüleme kalitesine sahip olmalıdır.

  Kamera sistemi montajı yapılırken, kurulum ekibinin iş sağlığı ve güvenliği eğitimi almış deneyimli çalışanlardan oluşması çok önemlidir, en uygun güvenlik kamera sistemleri ne sahip olmak için çaba harcanırken, kamera sistemi kurulan alanda tüm güvenlik riskleri değerlendirilerek işe başlanmalıdır. ip kamera sistemi kurulumu için kullanılan ekipmanların tam olarak teklifte geçen niteliklere sahip olması ve planlanan proje kapsamında uygulandığı takip edilmelidir.

  Henüz kamera projelerinin başlangıcında fonksiyonel ihtiyaçların kesin olarak belirlenmesi, projenin oluşturulmasında ve geliştirilmesinde büyük önem taşır. Bir taraftan güvenlik kamerası sistemi kurulumu ve servis hizmetleri sunan firmanın işe başlamadan önce aşağıdaki maddeleri doğru şekilde karşılayabilmesi gerekir. Bu soruları sadece kurulum ve servis hizmeti verecek olan şirketin değil müşterininde bu çeşit bilgilere sahip olması gerekir.

  Güvenlik Kamera Servisi ve Kurulumu yapacak olan firmaya yöneltilecek sorular;
  * Hangi tehdit unsurlarına karşın görüntüleme tedbiri alınacak ?
  * Full hd kamera güvenlik sistemleri içinde hangi alanlar görüntülenecek ?
  * Herbir görüntüleme alanının izlenmesindeki amaç nedir ?
  * Alanlar beklenen tehditle karşılaştığında sistem nasıl bir tepki vermeli ?
  * Görüntüleme cihazları hangi çevresel koşullar altında çalışacaklar ?
  * Sistemin nasıl bir kontrol yolu izlemesi bekleniyor ?
  * Sistem ard arda gelişen kaç çeşit olayı kontrol etmeli ?
  * Sinyal aktarımı ne kadarlık bir menzilde ve hangi güvenlik seviyesinde olmalıdır ?
  * Güvenlik kamera sistemleri firmaları, güvenlik çalışanlarının eğitimini nasıl yapacak ?
  * Ne çeşit bir sistem bakımı gerekecek ve bundan sorumlu olacak kişinin tecrübesi nedir ?

  Servis hizmetlerimizen yararlanmak, cctv güvenlik sistemleri - ip kamera güvenlik sistemleri problemlerinizden kurtulmak ve bizimle bakım anlaşması yapmak için iletişim bölümünden firmamıza ulaşabilirsiniz.