Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

İç Mekan Kamera Sistemleri

Bir

iç mekan kamera sistemleri

fiyatı çok değişken olabilir ve birçok değişen özellik ve yeteneklerle maliyeti değişebilmektedir. Bu sistemler, çocuklarınızı veya evcil hayvanlarınızı kontrol etmek için daha uygundur, siz şehir dışındayken evinizi izlemek için en doğru seçim olmaktadır. Dış mekan kameraları gibi diğer ev güvenlik seçeneklerinde olduğu gibi, kaydırma ve eğme yetenekleri, yüz tanıma, hareket algılama, ücretsiz bulut depolama, iki yönlü sesli ve kişi uyarıları gibi özel özellikleri tercih edinilebilmektedir. Bunlar kablosuz kameralar, iç mekan kameraları, hareket sensörleri, sıcaklık sensörleri ve renkli gece görüşlü kablolu kameralar olabilmektedir.

Hırsızları caydırmaya çalışıyor veya kedinizin veya evcil hayvanınızın gün içerisinde yaptıklarını incelemek istiyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ev içi güvenlik kamerası mutlaka vardır. Belirli yerlerinizi kontrol etmek için kamera sistemini nasıl konumlandıracağınızdan tam olarak emin değilseniz, kararınızı yönlendirmenize yardımcı olmak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Akıllı İç Mekan Kameraları, 1080p HD dev 8K ya kadar canlı akış verebilir, 130 dereceye kadar geniş görüş alanı sunabilir, gece görüşü ve microSD kart ile kendi üzerine depolama yeteneğine sahip olabilir. Bu güvenlik kameraları, arkadaşlarınız ve aile üyelerinizden oluşan bir veri tabanı oluşturduğunuzda yüz tanıma özelliklerine de sahip olabilmektedir. Akıllı İç Mekan Kamerası, Alexa ve Google Assistant üzerinden sesli komutlarınızı da desteklemektedir.

İç Mekan Kamera Sistemleri bina içi kamera fiyatları için Ankara'da en iyi firma İnterno.