Proje & Keşif & Teklif İçin ;

 • 0312 425 27 47
 • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

CCTV Güvenlik Kamera Teknik Destek Hizmetleri

 • CCTV Güvenlik Kamera Servis Hizmetlerimiz
  İnterno destek hizmetleri, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu cctv kapalı devre kamera sistemi, kablosuz güvenlik kamera sistemleri, araç altı görüntüleme sistemi, ip güvenlik kamera sistemleri vb. iş kollarında aşağıdaki teknik destek hizmetlerini sunmaktadır.

  - Güvenlik kamera istemleri projelendirme hizmetleri desteği.

  - IP Kamera montajı, ankara kamera sistemleri kurulum hizmeti desteği.

  - Kablosuz kamera sistemleri işletme destek hizmetleri.

  - Full HD güvenlik kamera sistemleri periyodik bakım hizmeti desteği.

  - En iyi güvenlik kamera sistemleri sürüm yükseltme (update) destekleri.

  - Cctv kapalı devre kamera sistemi arıza ve sorun giderme çözümleri.

  - Kablosuz güvenlik kamera sistemleri, araç altı görüntüleme sistemleri teknik eğitimleri.

  İnterno Mühendislik ve Güvenlik firmamız bünyesinde müşterilerimize sunduğumuz teknik destek hizmetlerimizi periyodik olarak ulaştırmaktayız. İşletmenizin güvenlik ihtiyaçlarının devamlılığı için yıllık ve aylık peryodlarla teknik destek - bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sağlayacağımız güven unsurlarını, bakım ve teknik destek anlaşmaları içine yer alacak maddelerle özenle düzenleyip yazılı şekle dönüştürerek, elektronik sistemlerinizi güvence altına alıp sizlere problemsiz ve stabil güvenlik seviyesinde sürdürmenin memnuniyetini yaşayabilirsiniz.

  Günümüz güvenlik sistemlerinin kurulum sonrası tam anlamıyla desteklenememesi sonrası sıklıkla yaşanabilen teknik arızalarla sürdürülebilir ve tam anlamıyla çalıştırılamayan altyapıların sayısının artmakta olduğunun farkındayız. Bu zorlukların üstesinden gelerek güvenlik kamera sistemlerinde gerkli donanım ve yazılım bakımlarının, doğru teknik destek uygulamalarının firmamızda tam manasıyla karşılayabilirsiniz.

  İş akışınıza zarar vermeden tüm cctv ihtiyacınıza çözüm sunmak noktasında 20 yıllık birikim ve tecrübemizle yanınızdayız.