Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Market Kamera Sistemleri

İnterno, güvenlik kameraları, video kaydediciler (DVR, NVR, Hybrid, Tribrid), gözetleme sistemleri gibi kamera ekipmanlarının satıcısıdır. Her şekil ve büyüklükteki yere, işletme sahiplerine güvenlik ürünleri tedarik edilmektedir.

Tüm sistemlerimiz, tüm uzaktan görüntüleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için tam donanımlı olarak gelir. Dünyanın neresinde olursanız olun, internet veya 3G/4G bağlantınız olduğu sürece video kameralarınızı izleyebilirsiniz.

Market kamera sistemi içerisindeki tüm kameraları istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak, müşterilerimize görüntüleme için hazır seçeneklerin tam anlamıyla sunuyoruz. İster bilgisayarınızı, ister tabletinizi veya akıllı telefonunuzu kullanarak canlı ve kaydedilmiş görüntüleri izlemenize imkan sağlamaktayız.

Teknik desteğimiz her türlü probleminizi çözmek için çalışmaktadır. Uzun yıllardır bu işin içinde olmamıza rağmen, müşterileriyle bizim kadar çok vakit geçiren başka bir entegratöre rastlamanız çok zor. Market kamera sistemleri konusunda uzman bir bilgi birikimine sahip olmaktayız, ihtiyacınız olabilecek her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyan yardımsever ve istekli bir satış destek ekibine sahip firmamız her daim yanınızda.

Market Kamera Sistemleri ucuz kamera sistemleri