Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Bahçe Kamera Sistemleri

Bir dış mekan bahçe kamera sistemleri konusunda araştırma yapmaktaysanız muhtemelen suçluları keşfetmenize ve ardından tekrar hırsızlık yapmalarını önlemenize yardımcı olacak tek araç ile ilgilenmektesiniz. Bir tür çit de bir şekilde bahçe güvenliğinize yardımcı olabilir, ancak tek başına asla kararlı ve ısrarlı hırsızları durduramaz ve bir bahçe kamerasının yaptığı gibi size kanıt sağlayamamaktadır.

Önceden belirlenmiş belirli zaman aralığında video çeken yüksek çözünürlüklü bahçe kamerası önermekteyiz. Profesyonel bir bahçe güvenlik kamerası genellikle  yüksek çözünürlüğe sahiptir (1080p, 4MP ve 8K kameralar günümüzde en popüler olanlardır), hatta geliştirilmiş infrared gece görüşüne sahiptir, ücretsiz uygulamalar aracılığıyla telefonunuzda uzaktan görüntülemeye izin verir ve bahçe kamerası çekimlerini aylarca kaydedebilecektir. Kayıt için SD kart veya NVR kullanılmaktadır.

Örneğin, bahçe kamerası, biri bahçenize adım attığında uyanacak ve gece gündüz 1080p net çözünürlükte kayıt yapacaktır. O zaman bahçenize ne olduğunu bileceksiniz. Hırsızları yerinde yakalarsanız, onları bir kere bahçenizden uzaklaştırmak için hoparlör ile sözlü olarak da uyarı verilebilmektedir.

Bahçe Kamera Sistemleri en iyi ev kamera sistemi için Ankara'da İnterno firması en iyi hizmet veren firma.
Bahçe Kamera Sistemleri en iyi ev kamera sistemi için Ankara'da İnterno firması en iyi hizmet veren firma.