Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Bebek Kamera Sistemleri Ankara

Bebekler hayatımızda en çok değer verdiğimiz varlıklar. Onlar söz konusu olduğunda ne maddi ne manevi tüm detaylar bertaraf edilebiliyor. Onlar bizler için en değerli elmastan ve hazineden daha değerli. Onların güvenliği de bizim için çok önemli. Bunların başında da bebek kamerası seçimi en önde gelen konuların başında. Türkiye de bebek kamerası kullanılması son 10 yılda çok hızlı bir şekilde artış gösterdi. Ankara da birçok teknoloji firması piyasaya girdi ve en iyi görüntülü kameraları bebek sahiplerine satabilmek için büyük bir yarış içerisindeler. Bu kameraların bir çoğu siz bebek kameracısı kullanıcıları için fazla özellikli yada eksik özellikli olabiliyor. bu yüzden bir bebek kamerası sistemi alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini aşağıda sizlere anlatmak istedik. 

1. Bebek telsizimi yoksa bebek monitörümü ? Bu sorunun cevabı sizin evinizdeki bebek odasının size yakınlığı ve uzaklığına, yada onun güvenli bir ortamda olduğuna tam inancınızla doğru orantılıdır. Eğer yakın odada iseniz bebek telsizi sizin için yeterli olacaktır. Ama bir kat mesafede iseniz, veya bebek odasının ortamı değişkenlik gösteriyor ise( nem, ısı, güvenlik problemleri ve bebeğinizin uyku sorunları vb) Kesinlikle görüntülü bir bebek kamerası almalısınız.

2. Görüntü kalitesi nasıl olmalı? Eğer görüntü kalitesi sizin için önemli ise bu gerçekten değerlidir. Bu görüntü kalitesinin gece görüşlü ve harekete duyarlı olması da sizin seçiminizde önemli bir tercih dir. 

3. Ses kalitesi ? Bebeğinizin ağlama sesini net bir şekilde duymanız en değerli özelliktir. Bunun kaliteli algılama yapabilen bebek kamera sistemi tarafından olması en önemli tercih nedeninizdir. Bebeğinizin ses algılama durumuna göre de çift yönlü ses yayını yapabilen kamera tercih edilmelidir. Ayrıca Ninni söyleyen yada ışıklı uyarı veren çeşitli bebek monitörleri de mevcuttur. 

4. Kurulum ve Montaj? En iyi bebek kamerası seyyar taşınabilir olmadır. Kablo ile bağlantılı olmayan modeller tercih edilir. Bu şekilde sadece evinizde değil başka bir eve gittiğinizde yada farklı bir mekanda da size yardımcı olabilecektir. Bu ürünlerin kolay kuruluyor olması çok fazla montaja ihtiyaç olmaması sizi esnek yapar. Örneğin yazlığınıza gidip kolayca kurabilmeniz için için iyi bir çözüm olacaktır. 

5. Ekstra Özellikler? Teknoloji ilerledikçe bu özelliklerin sayı ve kalitesi artış göstermektedir. Oda sıcaklıklarını nemi, gösteren  yada bebeğinizin hareketlerini nabzını ve uyku düzensizliklerini takip eden, termal ısı ile terleme durumunu kontrol edebilen, tehlikeli bölgelere yaklaştığında size alarm veren, ninni söyleyen, gece lambası gibi ışıklar yayabilen, en önemlisi de dışarıdaki anne veya babaya görüntü gönderen kameralar mevcuttur. Bunlara yeni özelliklerde eklenmeye devam etmektedir. 

6.Maliyeti fiyatı ? Bebek kameralarının fiyatları yaklaşık 70 dolardan 500 dolara kadar değişmektedir. bu kameraların sizin ihtiyacınız olan özelliklerine göre fiyatları bulunmaktadır. Ancak en pahalı kamera sizin için en iyi kamera olmadığının altını da çizmemiz gerekir. 

Tüm bu konuları danışabileceğiniz; Ankara ilinde bulunan İnterno Güvenlik Firması sizlere danışmanlık verebilir. Bir telefon mesafesinde olduğumuzu tekrar hatırlatmak isteriz. 
Bebek Kamera Sistemleri Ankara ilinde ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetleri ile size ve evinize en iyi kamera seçiminde profesyonel destek sağlayan firma İnterno güvenlik