Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Kapalı Devre Kamera Sistemi

Kapalı devre kamera sistemi (CCTV), çeşitli güvenlik kameralarından kapalı bir sistem içinde iletilen bir video besleme sistemi olmaktadır. Televizyon yayınının aksine, video akışları yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir. Tek kameralı bir sistem veya büyük tesisiniz için yüzlerce kameralı bir sistem kullanıyor olsanız da, CCTV güvenlik kameraları, güvenlik sisteminizin en önemli parçası olmaktadır.

Kamera sistemleri ile iş güvenliğinizin kalitesi yükseltilebilmektedir. Kameralar duvarlara veya tavanlara kolayca monte edilebilir, böylece daha fazla güvenliğe ihtiyacınız olan her yere bir kamera koyabilirsiniz. Kameralar görüntüleri yakalar ve HD kayıt cihazınıza gönderir. Kamera kayıt cihazınız, görüntüleri incelemek için bir TV'ye veya monitöre görüntüleri iletecektir. Gerçek zamanlı kamera görüntüleriniz veya geçmiş kayıtlı görüntüleriniz, kapalı devre kamera sistemi ile bir akıllı cihaza veya internet tarayıcısına aktarabilmektedir.

Daha büyük özel mülkler için çok sayıda kameralı sistemler kullanılmaktadır. Her girişe, dış cepheye ve çeşitli bölgelere gereken sayıda kamera konumlandırılabilir.  Orta ölçekli işletmeler, tıbbi tesisler ve restoranlar için de en ideal sistem firmamız tarafından kurulabilmektedir. Bu sistemler, tüm kameralardan gelen görüntüleri gece gözetimi için güvenlik elemanlarına anlık olarak iletebilmektedir.

Kapalı Devre Kamera Sistemi en ucuz güvenlik kamera sistemleri için Ankara'da en iyi firma İnterno.