Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Okul Kamera Sistemleri

Okul içerisindeki tüm öğrencilerin ve personelin refahını ve güvenliğini korumak, bugün okullar için birincil endişe kaynağıdır. Düzgün ve doğru kurgulanmış bir okul güvenlik kamerası sistemi, okul iç ve çevre alanlarında güvenliği sağlamak için önemli bir araçtır. Okul kampüsünde şiddet veya vandalizm gibi zorluklarla karşı karşıya kalan okul yöneticileri, okul güvenlik kameralarını, ortaya çıkan sorunları tespit etmek ve çözmek için vazgeçilmez bir yardımcı ekipman olarak görmektedir.

Çoğu modern güvenlik kamerası sistemi, bir bilgisayar ağı üzerinden kablolu veya kablosuz olabilen IP kameraları kullanır. Eski analog CCTV sistemlerinden farklı olarak, IP kameralar İnterno tarafından en doğru şekilde kurulabilir ve değişen ihtiyaçlara göre yeniden yapılandırılabilir. Ayrıca görüntüleri internet üzerinden yayınlamanıza izin vererek okul kameralarını istediğiniz zaman okul yöneticisi tarafından izlemenizi kolaylaştırır.

Okul kamera sistemleri yalnızca kampüsünüzün çevresinde güvenliği sağlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uygunsuz davranışları da engellemektedir. Dikkat çekici bir şekilde yerleştirilmiş okul güvenlik kameralarının şiddet ve vandalizm tehditlerini önemli ölçüde azalttığı görülmektedir.
Okul Kamera Sistemleri güvenlik sistemleri kamera fiyatları için Ankara'da İnterno en iyi firma.