Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Ev Kamera Sistemleri Ankara

Evinizdeki yeni doğmuş bebeğinizi, yaşlı ebeveyninizi yada evcil hayvanınızı izlemek istemez misiniz. Bunun en güzel yolu  evinize kuracağınız Ev kamera sistemi olacaktır. Kamera yerleştirerek video şeklinde evinizi izlemek artık geride kaldı. Hareket ve ses algılandığında kaydın başladığı, yüz tanıma ile sizi tanıyan kameralar var. Kuryenin evin kapısına kargo bıraktığında , size haber veren kamera sistemi hayatınızı kolaylaştıracak.  Ev kamera sistemi kurarken dikkat edilmesi gereken konular nelerdir?

1. Kameralar iç ortam mı dış ortam mı?
İç ortam kameralar biraz daha uygun fiyatlıdır. Ancak dış ortam kameralar ise suya dayanıklı ve ısı farklılıklarına dirençlidir.  eviniz için kullanacağınız kameraların karma mı yoksa sadece iç veya dış mı olacağına karar verin. Bu şekilde planlarınızı iç ortamda ve dış ortamda geliştirebilirsiniz. İç ortamda enerji beslemesi kolay olmakla birlikte dış ortam kameraların enerji beslemeleri problemli olabilir. 

2. Video Kalitesi Önemi nedir? Kirli ve kalitesiz bir görüntüde; plakalar ve yüzler net olmayacağından kamera sisteminin güvenirliği ortadan kalkar. Artık 1080p ve üzeri görüntüler standart kamera görüntüsü oldular.

3. Gece kayıt özelliği olmalı mı? Gündüz şartlarındaki gibi gece kayıt yapabilen kameralar artık piyasaya hakim. Ayrıca ışık ayarlarını otomatik düzenleyebilen kameralar sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

4. Kayıt nerede tutulmalı? Normal şartlarda kamera kaydı IP Kamera sisteminde, NVR denilen Kamera kayıt cihazında HDD lere yazılarak tutulur. Buna alternatif olarak kameraların üzerinde bulunan SD kartlarda kullanıla bilinir. Bunun la birlikte bulut teknolojileri artık herkes tarafından kullanılıyor. Kayıtlar bu buluta kaydedilerek aktarılıyor. Hırsız eğer NVR cihazı fark etmiş ve bunu etkisiz hale getirmiş bile olsa; bu buluta aktarılan görüntülerden tespiti mümkün oluyor. Bulut depolama ücretleri , abonelikleri ilerleyen zamanda sizlerin ihtiyacınıza göre belirlenmelidir. Türkiyenin her yerinde 20 yıllık Kamera kurulum tecrübesi bulunan İnterno Mühendislik , başta Ankara ili olmak üzere birçok özel kurum ve kuruluşun kamera sistemlerini kurmuştur. Ankara merkez ofisinde bulunan Mühendis kadrosu ile sizlere en uygun ve ucuz fiyatlarla hizmet vermek istemektedir. Ev kamera sistemini kendi yuvanıza kuracağınız için kalitesiz ,fason ve problemli ürünleri kullanmayın. Bu ürünlerin yakalayamadığı görüntüleri bir daha elde etmeniz mümkün olmayacaktır. Stabil çalışan, kaliteli markaların ve deneyimli mühendislerin kurulumunu yaptığı, teknik destek hizmetinin olduğu ürünleri kullanın. 
Ev Kamera Sistemleri Ankara şehrinde yapımını üstlenen İnterno Güvenlik tarafından ucuz ve uygun fiyatlara sağlanmaktadır