Proje & Keşif & Teklif İçin ;

  • 0312 425 27 47
  • info@interno.com.tr

interno

Mühendislik Güvenlik Teknolojileri

Bebek Odası Kamera Sistemleri

Bebeğinizin üzerine titrediğinizi çok iyi biliyoruz. İnsanoğlu otomatikman yavrusunu koruma ve gözetme halindedir. Bunu yapmasına yardımcı cihazların başında bebek telsizi diye de adlandırılan Bebek monitörleri gelir. Bu ürünlerin çabuk bozulan ve güvenilmeyen cihazlardan seçilmesi kötü sonuçlar doğuracağından; en iyi kaliteli ve uygun fiyatlı olmasını bekleriz. İnterno Mühendislik olarak 20 yılı aşkın kamera tecrübemizle sizlere en iyi Bebek odası kamera sistemlerini anlatmaya çalışacağız.
Bebek telsizi mi Bebek monitörü mü? Eğer yaşadığınız ortam küçük bir yer ise Bebek telsizi seçmek mantıklı olacaktır. Monitörle yan odayı izlemek çok ihtiyaç olmayacağından Bebek monitörü ihtiyacınız gibi görülmemektedir. Ancak iki veya fazla katlı geniş bir eviniz var ise o zaman kesinlikle bebek monitörü doğru seçenek olacaktır. En iyi Bebek Monitörü hangisidir? Bu monitörleri 3 ana bölümde toplayabiliriz. Ses alıp veren Bebek Monitörleri: Bu monitörlerde sadece ses alıp verilir. Video görüntüsü yoktur. Video Monitörleri: bir ekranı vardır. Bu sayede diğer kameradan aldığı görüntüyü Bebeği izleyene aktarabilir. Bunun telsiz bağlantılı olanı olduğu gibi WiFi ile çalışan modelleri de vardır.
Bebek Hareketi takip eden Monitörler: bebeğin hareketlerini takip eder. Bazı modellerinde kalp atış hızı, nefes alma, oksijen doygunluğu, oda sıcaklığı gibi hayati konuları da takip edebilir. Çorap şeklinde giyilebilen ekipmanları vardır. Ama en pahalı olanlardır. Tıbbi cihaz olmadığı için doktor kontrolü ile kullanılması gereklidir. Videolu Bebek Kamera sistemi Nasıl seçilir? Görüntü Kalitesi: Yüksek çözünürlüklü ve büyük ekranlı olanları tercih edilmelidir.
Menzil: Eğer Telsiz bağlantısı var ise bunu kesintisiz alabildiğiniz noktaları önceden test etmelisiniz. Wifi daha uzun menzile sahiptir ancak hızlı bir ağda çalışması önemlidir.
Portatiflik: Eğer sık seyahat ediliyorsa duvara monte edilmek yerine bir kolay demonte olan yere montajlanması sizin kolayca bu ürünü portatif taşımanızı sağlar. İki yönlü iletişim: İki taraf da ses alıp vermesi değerlidir. Pil ömrü: genellikle pil durumunu gösteren ürünleri tercih etmelisiniz. Fiyatı: Genellikle 100 dolar ile 500 dolar arası fiyatları mevcuttur. En pahalı monitör sizin için en iyi ürün olmayabilir. İhtiyaçlarınıza göre ürün seçmenizi öneririz.
Bebek Odası Kamera Sistemleri ileri derecede teknik desteğe sahip ve deneyimli profesyonel satış ekibinden alınması gereken en değerli cihazlardandır